35815000029
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Approvals | cULus |
| Case/Package | SSOP |
| Current | 5 A |
| Current Rating | 5 A |
| Diameter | 6.3 mm |
| Housing Material | Ceramic |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Mount | Holder |
| Power Dissipation | 3 W |
| Schedule B | 8536100040 |
| Termination | Clip |
| Voltage Rating (AC) | 500 V |
| Voltage Rating (DC) | 500 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 500
MOQ:71
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 71 - 709 | $3.166 |
| 710 - 3,549 | $3.143 |
| 3,550 - 7,099 | $3.115 |
| 7,100 - 35,499 | $3.106 |
| 35,500 - 70,999 | $3.098 |
| 71,000 - 141,999 | $3.095 |
| 142,000 - | $3.089 |
| - | - |



