1217AS-H-150M=P3
MURATA
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st74313478
Date Code:25
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Inductors/Coils/Chokes Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | DEM8045C |
| Type | Wirewound |
| Current - Saturation (Isat) | 3.3A |
| Inductance | 15 µH |
| DC Resistance (DCR) | 52.8 mOhms |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Size / Dimension | 8.0x8.0mm |
| Height - Seated (Max) | 0.177" (4.50mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 851
MOQ:455
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 455 - 4,549 | $0.491 |
| 4,550 - 22,749 | $0.489 |
| 22,750 - 45,499 | $0.484 |
| 45,500 - 227,499 | $0.479 |
| 227,500 - 454,999 | $0.479 |
| 455,000 - | $0.478 |
| - | - |
| - | - |



