PS5R-VD24
IDEC
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-2
Management ID:st74260048
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Power modules/Built-in boards Industrial DIN Rail Power Supplies |
| Manufacturer | IDEC |
| Series | PS5R-V (60W) |
| Input Type | AC or DC |
| AC Voltage - Input | 85 ~ 264VAC |
| DC Voltage - Input (Max) | 370V |
| DC Voltage - Input (Min) | 100V |
| Voltage - Output 1 | 24V |
| Voltage - Isolation | 3 kV |
| Current - Output (Max) | 2.5A |
| Number of Outputs | 1 |
| Power (Watts) | 60W |
| Efficiency | 86% |
| Operating Temperature Range | -25°C ~ 70°C (With Derating) |
| Features | Adjustable Output, IP20, Universal Input |
| Applications | Hazardous Locations, Industrial, ITE (Commercial) |
| Size / Dimension | L4.25" x W1.42" x H3.74" (108.0mm x 36.0mm x 95.0mm) |
| Approval Agency | CE, cULus, TUV |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 107
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $77.48 |
| 10 - 49 | $74.683 |
| 50 - 99 | $73.751 |
| 100 - 499 | $73.285 |
| 500 - 999 | $73.005 |
| 1,000 - 1,999 | $72.446 |
| 2,000 - 3,999 | $72.166 |
| 4,000 - | $72.073 |



