JMK212BBJ476MG-T
TAIYO YUDEN
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-4
Management ID:st74238284
Date Code:2022
文件
商品說明
| Category | Condensers Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | TAIYO YUDEN |
| Series | M |
| Capacitance | 47 μF |
| Voltage - Rated | 6.3 V |
| Tolerance | ±20% |
| Temperature Coefficient | X5R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.079"L x 0.049"W(2.00mm x 1.25mm) |
| Thickness (Max) | 0.053" (1.35mm) |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 2,277
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 49 | $0.25 |
| 50 - 99 | $0.245 |
| 100 - 299 | $0.182 |
| 300 - 499 | $0.14 |
| 500 - 999 | $0.132 |
| 1,000 - 3,999 | $0.126 |
| 4,000 - 4,999 | $0.121 |
| 5,000 - | $0.121 |




