EN5337QI
INTEL
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-4
Management ID:st74238270
Date Code:2023
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | QFN |
| Efficiency | 92 % |
| Features | OCP, OTP, SCP, UVLO |
| Frequency | 5 MHz |
| Height | 1.778 mm |
| Max Input Voltage | 5.5 V |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Output Current | 3 A |
| Max Output Voltage | 5 V |
| Max Power Dissipation | 15 W |
| Min Input Voltage | 2.375 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Output Voltage | 600 mV |
| Number of Outputs | 1 |
| Number of Pins | 38 |
| Output Current | 3 A |
| Output Type | Adjustable |
| Packaging | Tape and Reel |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Schedule B | 8542310000, 8542310000|8542310000|8542310000|8542310000|8542310000 |
| Switching Frequency | 5 MHz |
| Voltage - Output 1 | 5 V |
| Weight | 160.004709 mg |
| Width | 4.064 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 38
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 2 | $28.217 |
| 3 - 3 | $24.034 |
| 4 - 4 | $23.511 |
| 5 - 8 | $23.197 |
| 9 - 9 | $22.639 |
| 10 - 19 | $22.569 |
| 20 - 29 | $22.256 |
| 30 - | $22.151 |



