C2012X7R1H224K125AA
TDK
RoHS狀況:N/A
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-3
Management ID:st74237587
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Condensers Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | TDK |
| Series | C |
| Capacitance | 0.22 μF |
| Voltage - Rated | 50 V |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.079"L x 0.049"W(2.00mm x 1.25mm) |
| Thickness (Max) | 0.057" (1.45mm) |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 2,786
MOQ:2,000
SPQ:2,000
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2,000 - 19,999 | $0.049 |
| 20,000 - 99,999 | $0.048 |
| 100,000 - 199,999 | $0.047 |
| 200,000 - 999,999 | $0.047 |
| 1,000,000 - 1,999,999 | $0.047 |
| 2,000,000 - 3,999,999 | $0.047 |
| 4,000,000 - | $0.047 |
| - | - |



