C1608X7R1H103K080AA
TDK
RoHS狀況:N/A
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-3
Management ID:st74237585
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Condensers Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | TDK |
| Series | C |
| Capacitance | 10000 pF |
| Voltage - Rated | 50 V |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.063"L x 0.031"W(1.60mm x 0.80mm) |
| Thickness (Max) | 0.035" (0.90mm) |
| Package / Case | 0603 (1608 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 362
MOQ:362
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 362 - 3,619 | $0.044 |
| 3,620 - 18,099 | $0.039 |
| 18,100 - 36,199 | $0.034 |
| 36,200 - 180,999 | $0.03 |
| 181,000 - 361,999 | $0.029 |
| 362,000 - 723,999 | $0.029 |
| 724,000 - 1,447,999 | $0.028 |
| 1,448,000 - | $0.028 |



