C1005X5R1C105K050BC
TDK
RoHS狀況:N/A
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-3
Management ID:st74237578
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Condensers Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | TDK |
| Series | C |
| Capacitance | 1 μF |
| Voltage - Rated | 16 V |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X5R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.039"L x 0.020"W(1.00mm x 0.50mm) |
| Thickness (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Package / Case | 0402 (1005 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 12
MOQ:12
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 12 - 119 | $0.051 |
| 120 - 599 | $0.038 |
| 600 - 1,199 | $0.03 |
| 1,200 - 5,999 | $0.028 |
| 6,000 - 11,999 | $0.024 |
| 12,000 - 23,999 | $0.023 |
| 24,000 - 47,999 | $0.02 |
| 48,000 - | $0.02 |



