MOS1C302J
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
商品說明
| Case/Package | Metal |
| Composition | Metal Oxide |
| Diameter | 3 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 200 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Power Rating | 1 W |
| Resistance | 3 kΩ |
| Temperature Coefficient | 300 ppm/°C |
| Tolerance | 5 % |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 4
MOQ:4
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 4 - 39 | $2.308 |
| 40 - 199 | $1.448 |
| 200 - 399 | $1.018 |
| 400 - 1,999 | $0.99 |
| 2,000 - 3,999 | $0.933 |
| 4,000 - 7,999 | $0.904 |
| 8,000 - 15,999 | $0.894 |
| 16,000 - | $0.89 |



