LTM8051EY#PBF
ANALOG DEVICES
RoHS狀況:N/A
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-3
Management ID:st74237222
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Height | 2.41 mm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 years ago) |
| Max Junction Temperature (Tj) | 125 °C |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Supply Voltage | 40 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 3 V |
| Number of Outputs | 4 |
| Number of Pins | 91 |
| Output Current | 4.8 A |
| Schedule B | 8542390000, 8542390000|8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000 |
| Topology | Buck |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 6
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $58.334 |
| 10 - 49 | $55.469 |
| 50 - 99 | $54.514 |
| 100 - 499 | $54.037 |
| 500 - 999 | $53.75 |
| 1,000 - 1,999 | $53.177 |
| 2,000 - 3,999 | $52.891 |
| 4,000 - | $52.795 |



