LTM8025EY#PBF
ANALOG DEVICES
RoHS狀況:N/A
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-3
Management ID:st74237221
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Integrated circuits/ICs Power regulators -DC/DC switching regulators |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| Voltage - Input (Max) | 36 V |
| Voltage - Input (Min) | 3.6 V |
| Voltage - Output (Max) | 800 mV |
| Current - Output | 3.0 A |
| Number of Outputs | 1 |
| Frequency - Switching | 2.4 MHz |
| Synchronous Rectifier | No |
| Function | Step-down (Buck) |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 1
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $35.877 |
| 10 - 49 | $33.012 |
| 50 - 99 | $32.057 |
| 100 - 499 | $31.58 |
| 500 - 999 | $31.293 |
| 1,000 - 1,999 | $30.72 |
| 2,000 - 3,999 | $30.338 |
| 4,000 - | $30.262 |



