LTM4651EY#PBF
ANALOG DEVICES
RoHS狀況:N/A
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-3
Management ID:st74237220
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Integrated circuits/ICs Power regulators -DC/DC switching regulators |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| Voltage - Input (Max) | 58 V |
| Voltage - Input (Min) | 3.6 V |
| Number of Outputs | 1 |
| Frequency - Switching | 3 MHz |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Function | Inverting |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | BGA 77pin |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 6
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $57.17 |
| 10 - 49 | $54.305 |
| 50 - 99 | $53.351 |
| 100 - 499 | $52.873 |
| 500 - 999 | $52.587 |
| 1,000 - 1,999 | $52.014 |
| 2,000 - 3,999 | $51.727 |
| 4,000 - | $51.632 |



