LTM4613EY#PBF
ANALOG DEVICES
RoHS狀況:N/A
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-3
Management ID:st74237219
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | BGA |
| Features | OVP, SCP, UVLO |
| Height | 5.12 mm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 years ago) |
| Max Input Voltage | 36 V |
| Max Junction Temperature (Tj) | 125 °C |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Output Current | 8 A |
| Max Output Voltage | 15 V |
| Max Supply Voltage | 36 V |
| Min Input Voltage | 5 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Output Voltage | 3.3 V |
| Min Supply Voltage | 5 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Number of Pins | 133 |
| Output Current | 8 A |
| Output Type | Adjustable |
| Output Voltage | 3.3 V |
| REACH SVHC | No |
| Schedule B | 8542390000, 8542390000|8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000 |
| Switching Frequency | 600 kHz |
| Topology | Buck |
| Voltage - Output 1 | 15 V |
| Width | 14.986 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 19
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $95.576 |
| 10 - 49 | $92.711 |
| 50 - 99 | $91.756 |
| 100 - 499 | $91.279 |
| 500 - 999 | $90.992 |
| 1,000 - 1,999 | $90.42 |
| 2,000 - 3,999 | $90.133 |
| 4,000 - | $90.038 |



