F3L11MR12W2M1B74BOMA1
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
商品說明
| Continuous Drain Current (ID) | 100 A |
| Drain to Source Resistance | 11.3 mΩ |
| Drain to Source Voltage (Vdss) | 1.2 kV |
| Gate to Source Voltage (Vgs) | 20 V |
| Height | 12.35 mm |
| Max Junction Temperature (Tj) | 150 °C |
| Max Operating Temperature | 150 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Channels | 2 |
| Turn-Off Delay Time | 84.2 ns |
| Turn-On Delay Time | 45.1 ns |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 15
MOQ:15
SPQ:15
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 15 - 29 | $251.408 |
| 30 - 44 | $235.78 |
| 45 - 74 | $231.846 |
| 75 - 104 | $227.957 |
| 105 - | $214.40 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



