GRM033R61E104ME14D
MURATA
RoHS狀況:RoHS2
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-2
Management ID:st74233028
Date Code:2021+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Condensers Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRM |
| Capacitance | 0.1 μF |
| Voltage - Rated | 25 V |
| Tolerance | ±20% |
| Temperature Coefficient | X5R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.024"L x 0.012"W(0.60mm x 0.30mm) |
| Thickness (Max) | 0.013" (0.33mm) |
| Package / Case | 0201 (0603 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 18,245
MOQ:10
SPQ:10
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 10 - 99 | $0.045 |
| 100 - 499 | $0.035 |
| 500 - 999 | $0.028 |
| 1,000 - 4,999 | $0.022 |
| 5,000 - 9,999 | $0.017 |
| 10,000 - 19,999 | $0.017 |
| 20,000 - 39,999 | $0.017 |
| 40,000 - | $0.017 |



