R7S910036CBG#AC0
RENESAS
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-1
Management ID:st74204155
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | FBGA |
| China RoHS | Compliant |
| Export Control Classification Number (ECCN) Code | 5A002 |
| Frequency | 300 MHz |
| Height | 2.3 mm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 8 months ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 8 months ago) |
| Max Frequency | 300 MHz |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Supply Voltage | 3.6 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 3 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 320 |
| Number of USB Channels | 2 |
| RAM Size | 640 kB |
| Width | 17 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.



