R7FA2E1A92DNE#AA0
RENESAS
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-1
Management ID:st74203939
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | HWQFN |
| China RoHS | Compliant |
| Core Architecture | ARM Cortex-M23 |
| Data Bus Width | 32 b |
| Export Control Classification Number (ECCN) Code | 5A002 |
| Part Family | RA |
| Flash Memory Size | 4 kB, 128 kB |
| Frequency | 48 MHz |
| Height | 800 µm |
| Interface | I2C, SPI |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 3 weeks ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 3 weeks ago) |
| Max Frequency | 48 MHz |
| Max Input Voltage | 5.5 V |
| Max Supply Voltage | 5.5 V |
| Min Input Voltage | 1.6 V |
| Min Supply Voltage | 1.6 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 48 |
| Part Group | RA2E1 |
| Pitch | 500 µm |
| RAM Size | 16 kB |
| Part Series | RA2 |
| Width | 7 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.



