R5F11NMGAFB#30
RENESAS
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-1
Management ID:st74201925
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | LFQFP |
| China RoHS | Compliant |
| Core Architecture | RL78 |
| Data Bus Width | 16 b |
| Export Control Classification Number (ECCN) Code | EAR99 |
| Part Family | RL78 |
| Flash Memory Size | 4 kB, 128 kB |
| Frequency | 24 MHz |
| Height | 1.7 mm |
| Interface | I2C, SPI, UART |
| Lifecycle Status | Obsolete (Last Updated: 2 weeks ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | OBSOLETE (Last Updated: 2 weeks ago) |
| Max Frequency | 24 MHz |
| Max Input Voltage | 5.5 V |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Supply Voltage | 5.5 V |
| Min Input Voltage | 2.4 V |
| Min Supply Voltage | 2.4 V |
| MSL | 3 |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 80 |
| Part Group | RL78/H1D |
| Pitch | 500 µm |
| RAM Size | 5.5 kB |
| Part Series | RL78/H1x |
| Width | 12 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.



