R5F10BBGKNA#U5
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Integrated circuits/ICs Micro controllers |
| Manufacturer | RENESAS |
| Series | RL78/F13 |
| Core Processor | RL78 |
| Core Size | 16-bit |
| Speed | 24 MHz |
| RAM Size | 8K x 8 |
| Program Memory Type | Flash |
| Program Memory Size | 128KB(128K x 8) |
| EEPROM Size | 4K x 8 |
| Number of I/O | 25 |
| Data Converters | A/D 12x10b SAR |
| Peripherals | LVD, POR, PWM, WDT |
| Connectivity | CANbus, CSI, I2C, LINbus, SPI, UART/USART |
| Oscillator Type | Internal |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 2.7V ~ 5.5V |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 125°C(TA) |
| Mounting Type | Surface Mount, Wettable Flank |
| Device Package | 32-HVQFN(5x5) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.



