R5F104LLAFB#30
RENESAS
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-1
Management ID:st74201546
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | LFQFP |
| China RoHS | Compliant |
| Core Architecture | RL78 |
| Data Bus Width | 16 b |
| Export Control Classification Number (ECCN) Code | 3A991 |
| Part Family | RL78 |
| Flash Memory Size | 8 kB, 512 kB |
| Frequency | 32 MHz |
| Height | 1.7 mm |
| Interface | I2C, LIN, UART, USART |
| Lifecycle Status | EOL (Last Updated: 5 days ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | LAST TIME BUY (Last Updated: 5 days ago) |
| Max Frequency | 32 MHz |
| Max Input Voltage | 5.5 V |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Memory Size | 512 kB |
| Memory Type | FLASH |
| Min Input Voltage | 1.6 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of I/Os | 48 |
| Number of Pins | 64 |
| Oscillator Type | Internal |
| Part Group | RL78/G14 |
| Peripherals | DMA, LVD, POR, PWM, WDT |
| Pitch | 500 µm |
| RAM Size | 48 kB |
| Part Series | RL78/G1x |
| Width | 10 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.



