M30855FHGP#U5
RENESAS
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-1
Management ID:st74200846
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Access Time | 32 µs |
| Case/Package | LQFP |
| Data Bus Width | 16 b |
| Frequency | 32 MHz |
| Interface | CAN, I2C, UART, USART |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Frequency | 32 MHz |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Power Dissipation | 500 mW |
| Max Supply Voltage | 5.5 V |
| Memory Size | 384 kB |
| Memory Type | FLASH |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Min Supply Voltage | 4.2 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of I/Os | 121 |
| Number of Pins | 144 |
| Number of Programmable I/O | 123 |
| Number of Timers/Counters | 11 |
| Operating Supply Voltage | 5 V |
| Oscillator Type | Internal |
| Peripherals | DMA, WDT |
| Radiation Hardening | No |
| RAM Size | 24 kB |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.



