EMK325ABJ107MM-T
TAIYO YUDEN
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-4
Management ID:st74120432
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Condensers Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | TAIYO YUDEN |
| Series | M |
| Capacitance | 100 μF |
| Voltage - Rated | 16 V |
| Tolerance | ±20% |
| Temperature Coefficient | X5R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.126"L x 0.098"W(3.20mm x 2.50mm) |
| Thickness (Max) | 0.106" (2.70mm) |
| Package / Case | 1210 (3225 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 244
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $6.00 |
| 10 - 49 | $3.309 |
| 50 - 99 | $2.741 |
| 100 - 499 | $2.363 |
| 500 - 999 | $2.287 |
| 1,000 - 1,999 | $2.231 |
| 2,000 - 3,999 | $2.202 |
| 4,000 - | $2.193 |



