XN1E-BV402MR
IDEC
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-2
Management ID:st73967175
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Actuator Diameter | 40 mm |
| Approvals | CCC, CE, CSA, EN, IEC, TUV, UL |
| Contact Current Rating | 5 A |
| Contact Material | Gold, Silver |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Resistance | 50 mΩ |
| Current Rating | 2 A |
| Depth | 40 mm |
| Electrical Life | 250 kcycles |
| Height | 80.7 mm |
| Max Operating Temperature | 60 °C |
| Max Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Max Voltage Rating (DC) | 250 V |
| Mechanical Life | 250 kcycles |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Mount | Panel |
| Number of Terminals | 4 |
| Operating Force | 32 N |
| Orientation | Straight |
| Ratings | IP65 |
| Termination | Screw |
| Throw Configuration | DPST |
| Voltage Rating | 250 V |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Weight | 83 g |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 1,000
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $30.312 |
| 10 - 49 | $26.584 |
| 50 - 99 | $25.838 |
| 100 - 499 | $25.279 |
| 500 - 999 | $24.906 |
| 1,000 - 1,999 | $24.831 |
| 2,000 - 3,999 | $24.776 |
| 4,000 - | $24.748 |



