JN1-22-22P-PKG100
JAE
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-2
Management ID:st73962310
文件
商品說明
| Case/Package | 100 |
| Connector Type | Pin |
| Contact Material | Copper |
| Contact Plating | Gold |
| Current Rating | 3 A |
| Diode Type | PIN |
| Gender | Male |
| Introduction Date | 2012-08-03 |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 months ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Mount | Cable |
| Packaging | Bulk |
| REACH SVHC | Yes |
| Termination | Crimp |
| Voltage Rating | 200 V |
| Voltage Rating (AC) | 200 V |
| Wire/Cable Gauge | 21 AWG |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 23
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $15.037 |
| 10 - 49 | $11.288 |
| 50 - 99 | $10.538 |
| 100 - 499 | $9.976 |
| 500 - 999 | $9.601 |
| 1,000 - 1,999 | $9.526 |
| 2,000 - 3,999 | $9.47 |
| 4,000 - | $9.441 |




