VJ2220Y102KXUSTX1
VISHAY
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-1
Management ID:st73961442
文件
商品說明
| Category | Condensers Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | VISHAY |
| Series | VJ Safety |
| Capacitance | 1000 pF |
| Voltage - Rated | 250VAC |
| Ratings | X1, Y2 |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.220"L x 0.200"W(5.59mm x 5.08mm) |
| Thickness (Max) | 0.086" (2.18mm) |
| Package / Case | 2220 (5750 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 6,000
MOQ:2,000
SPQ:1,000
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2,000 - 3,999 | $1.265 |
| 4,000 - | $1.214 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




