UCD2A331MNQ1MS
NICHICON
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-1
Management ID:st73961360
文件
商品說明
| Capacitance | 330 µF |
| Case/Package | Radial |
| Diameter | 18 mm |
| Dissipation Factor | 0.07 % |
| Features | General Purpose |
| Height | 16.5 mm |
| Height - Seated (Max) | 17.5006 mm |
| Impedance | 150 mΩ |
| Lead Free | Lead Free |
| Leakage Current | 330 µA |
| Life (Hours) | 5000 hours |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | PCB , Surface Mount |
| Packaging | Tape & Reel |
| Polarity | Polar |
| Radiation Hardening | No |
| Ripple Current | 917 mA |
| Schedule B | 8532220020, 8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020 |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage | 100 V |
| Voltage Rating | 100 V |
| Voltage Rating (DC) | 100 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 8,250
MOQ:250
SPQ:125
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 250 - 374 | $1.212 |
| 375 - 749 | $1.127 |
| 750 - 1,624 | $1.063 |
| 1,625 - 4,249 | $1.015 |
| 4,250 - | $0.994 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




