CSTNE12M0GH5C000R0
MURATA
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-1
Management ID:st73960442
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Quartz crystal units/Crystal oscillators Quartz crystal units |
| Manufacturer | MURATA |
| Type | Ceramic Resonator |
| Frequency | 12.000MHz |
| Frequency Tolerance | ±0.07% |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 30Ohms |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 125°C |
| Applications | Automotive |
| Automotive | Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 3.2x1.3mm |
| Size / Dimension | 3.2x1.3mm |
| Height | 0.8mm |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 6,000
MOQ:3,000
SPQ:3,000
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3,000 - 5,999 | $0.194 |
| 6,000 - 17,999 | $0.186 |
| 18,000 - | $0.179 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



