5-2301995-4
TE CONNECTIVITY
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-1
Management ID:st73960215
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Contact Finish Thickness - Mating | 760 nm |
| Contact Material | Gold, Nickel |
| Contact Plating | Gold |
| Height | 17.15 mm |
| Housing Color | Black |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 weeks ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 2 weeks ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Contacts | 10 |
| Number of Positions | 8 |
| Number of Positions Loaded | 8 |
| Orientation | Vertical |
| Schedule B | 8536694040, 8536694040|8536694040, 8536694040|8536694040|8536694040, 8536694040|8536694040|8536694040|8536694040 |
| Sealable | No |
| Shielding | Yes |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 2,400
MOQ:2,400
SPQ:2,400
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2,400 - | $6.308 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



