11R223C
MURATA
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-1
Management ID:st73959909
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Inductors/Coils/Chokes Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | 1100R |
| Type | Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 650mA |
| Inductance | 22 µH |
| Inductance Frequency - Test | 1kHz |
| DC Resistance (DCR) | 270mOhms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±10% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.197"Dia(5.00mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.295" (7.50mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 200
MOQ:600
SPQ:200



