1-1337452-0
TE CONNECTIVITY
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-1
Management ID:st73959905
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Body Material | Brass |
| Body Plating | Nickel |
| Connector System | Cable-to-Panel |
| Connector Type | BNC |
| Contact Material | Brass |
| Contact Plating | Gold |
| Depth | 12.7 mm |
| Dielectric Material | ABS |
| ELV | Compliant |
| Fastening Type | Bayonet |
| Flange Diameter | 12.5984 mm |
| Frequency | 4 GHz |
| Gender | Female |
| Housing Material | ABS |
| Impedance | 50 Ω |
| Insulation Resistance | 5 GΩ |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 weeks ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 2 weeks ago) |
| Material | Brass |
| Max Frequency | 4 GHz |
| Max Operating Temperature | 60 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Panel |
| Number of Contacts | 1 |
| Number of Positions | 1 |
| Orientation | Straight |
| Outside Diameter | 14.529 mm |
| Packaging | Box |
| PCB Mounting Orientation | Straight |
| Polarity | Normal, Standard |
| Radiation Hardening | No |
| Schedule B | 8536694010|8536694010|8536694010|8536694010|8536694010 |
| Sealable | No |
| Termination | Solder |
| Voltage Rating | 500 V |
| Voltage Rating (DC) | 500 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 5,000
MOQ:33
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 33 - 65 | $4.85 |
| 66 - 197 | $4.425 |
| 198 - 359 | $4.214 |
| 360 - 789 | $3.887 |
| 790 - 1,605 | $3.826 |
| 1,606 - | $3.767 |
| - | - |
| - | - |



