RSEN-2006
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Approvals | CSA, EN, UL |
| Current | 6 A |
| Current Rating | 6 A |
| DC Resistance (DCR) | 110 mΩ |
| Depth | 87 mm |
| Frequency | 60 Hz |
| Lead Free | Lead Free |
| Leakage Current | 1 mA |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 weeks ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | CURRENT/AVAILABLE (Last Updated: 4 weeks ago) |
| Max Current Rating | 6 A |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Mount | Chassis Mount |
| Radiation Hardening | No |
| Schedule B | 8504900080 |
| Termination | Terminal Block |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
| Weight | 229.999993 g |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 288
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $29.69 |
| 10 - 49 | $25.948 |
| 50 - 99 | $25.20 |
| 100 - 499 | $24.638 |
| 500 - 999 | $24.264 |
| 1,000 - 1,999 | $24.189 |
| 2,000 - 3,999 | $24.133 |
| 4,000 - | $24.105 |



