DLP240-24-1
TDK-LAMBDA
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-2
Management ID:st73953027
文件
商品說明
| Category | Power modules/Built-in boards Industrial DIN Rail Power Supplies |
| Manufacturer | TDK-LAMBDA |
| Series | DLP240 (240W) |
| Input Type | AC |
| AC Voltage - Input | 85 ~ 264VAC |
| Voltage - Output 1 | 24V |
| Voltage - Isolation | 2 kV |
| Current - Output (Max) | 10A |
| Number of Outputs | 1 |
| Power (Watts) | 240W |
| Efficiency | 86% |
| Operating Temperature Range | -10°C ~ 60°C (With Derating) |
| Features | Adjustable Output, Load Sharing, Universal Input |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Size / Dimension | 4.33"L x 4.45"W x 4.72"H(110.0mm x 113.0mm x 120.0mm) |
| Approval Agency | CE |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 17
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $173.149 |
| 10 - 49 | $170.343 |
| 50 - 99 | $169.407 |
| 100 - 499 | $168.939 |
| 500 - 999 | $168.659 |
| 1,000 - 1,999 | $168.338 |
| 2,000 - 3,999 | $168.098 |
| 4,000 - | $167.91 |




