RWS150B-24/DIN
TDK-LAMBDA
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-2
Management ID:st73953012
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
商品說明
| Category | Power modules/Built-in boards AC/DC converters |
| Manufacturer | TDK-LAMBDA |
| Series | RWS-B/DIN |
| Type | DIN rail |
| Voltage - Input | 85 ~ 265VAC |
| Voltage - Output 1 | 24V |
| Voltage - Isolation | 3kV |
| Number of Outputs | 100% |
| Power (Watts) | 156W |
| Efficiency | 89% |
| Operating Temperature Range | -20°C ~ 70°C |
| Applications | ITE (commercial) |
| Mounting Type | DIN rail |
| Size / Dimension | 5.04"L x 3.70"W x 1.61"H(128.0mm x 94.0mm x 41.0mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 2,530
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $97.543 |
| 10 - 49 | $94.737 |
| 50 - 99 | $93.802 |
| 100 - 499 | $93.334 |
| 500 - 999 | $93.053 |
| 1,000 - 1,999 | $92.732 |
| 2,000 - 3,999 | $92.492 |
| 4,000 - | $92.305 |



