HWS50A-24/A
TDK-LAMBDA
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-2
Management ID:st73952989
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Power modules/Built-in boards AC/DC converters |
| Manufacturer | TDK-LAMBDA |
| Series | HWS-A (50W) |
| Type | With cover |
| Voltage - Input | 85 ~ 264VAC, 120 ~ 370VDC |
| Voltage - Output 1 | 24V |
| Voltage - Isolation | 3kV |
| Current - Output 1 | 2.2A |
| Number of Outputs | 100% |
| Power (Watts) | 50W |
| Efficiency | 82% |
| Operating Temperature Range | -10°C ~ 70°C(with derating) |
| Applications | Industrial, ITE (commercial) |
| Mounting Type | Chassis mount |
| Size / Dimension | L4.72" x W1.04" x H3.23" (119.9mm x 26.4mm x 82.0mm) |
| Approval Agency | CE |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 32
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $60.516 |
| 10 - 49 | $57.709 |
| 50 - 99 | $56.774 |
| 100 - 499 | $56.306 |
| 500 - 999 | $56.026 |
| 1,000 - 1,999 | $55.464 |
| 2,000 - 3,999 | $55.184 |
| 4,000 - | $55.09 |



