FSLM2520-R22J=P2
TOKO
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st73950527
Date Code:20+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | 1008 |
| Case Code (Imperial) | 1008 |
| Case Code (Metric) | 2520 |
| Core Material | Ferrite |
| Current | 290 mA |
| DC Resistance (DCR) | 440 mΩ |
| Depth | 2.2 mm |
| Height | 1.6 mm |
| Lead Free | Contains Lead |
| Max DC Current | 430 mA |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 1008 |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Radiation Hardening | No |
| Self Resonant Frequency | 180 MHz |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | 5 % |
| Width | 2 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 3,716
MOQ:461
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 461 - 4,609 | $0.461 |
| 4,610 - 23,049 | $0.46 |
| 23,050 - 46,099 | $0.455 |
| 46,100 - 230,499 | $0.45 |
| 230,500 - 460,999 | $0.45 |
| 461,000 - | $0.449 |
| - | - |
| - | - |



