RPE-2006R
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Approvals | CSA, EN, NEMKO, UL |
| China RoHS | Non-Compliant |
| Current Rating | 6 A |
| DC Resistance (DCR) | 100 mΩ |
| Height | 22.4 mm |
| Insulation Resistance | 100 MΩ |
| Leakage Current | 500 µA |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 months ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | CURRENT/AVAILABLE (Last Updated: 5 months ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| REACH SVHC | Yes |
| Voltage Rating | 250 V |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
| Width | 50 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 1,291
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $11.805 |
| 10 - 49 | $7.318 |
| 50 - 99 | $6.757 |
| 100 - 499 | $6.384 |
| 500 - 999 | $6.309 |
| 1,000 - 1,999 | $6.253 |
| 2,000 - 3,999 | $6.225 |
| 4,000 - | $6.215 |



