KWS5A-12
TDK-LAMBDA
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-2
Management ID:st73948905
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Board Mounted Power Supply AC DC Converters |
| Manufacturer | TDK-LAMBDA |
| Series | KWS-A (5W) |
| Type | Enclosed |
| Voltage - Input | 85 ~ 265VAC, 120 ~ 370VDC |
| Voltage - Output 1 | 12V |
| Current - Output (Max) | 450mA |
| Number of Outputs | 1 |
| Power (Watts) | 5 W |
| Efficiency | 75% |
| Product Overview | AC/DC CONVERTER 12V 5W |
| Features | Universal Input |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | L1.50" x W1.00" x H0.85" (38.1mm x 25.4mm x 21.5mm) |
| Approval Agency | CE |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 671
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $29.119 |
| 10 - 49 | $25.38 |
| 50 - 99 | $24.632 |
| 100 - 499 | $24.071 |
| 500 - 999 | $23.698 |
| 1,000 - 1,999 | $23.623 |
| 2,000 - 3,999 | $23.567 |
| 4,000 - | $23.539 |



