ZWS10B-12
TDK-LAMBDA
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-2
Management ID:st73948890
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Power modules/Built-in boards AC/DC converters |
| Manufacturer | TDK-LAMBDA |
| シリーズ | ZWS10B (10W) |
| タイプ | オープンフレーム |
| 電圧 - 入力 | 85~265VAC |
| 電圧 - 出力1 | 12V |
| 電圧 - 絶縁 | 3kV |
| 電流 - 出力1 | 900mA |
| 出力数 | 100% |
| 電力(ワット) | 10W |
| 効率 | 82% |
| 使用温度範囲 | -10°C~70°C(ディレーティングあり) |
| 用途 | ITE(商用) |
| 取り付けタイプ | シャーシマウント |
| サイズ/寸法 | 長さ4.14インチ x 幅1.97インチ x 高さ0.83インチ(105.1mm x 50.0mm x 21.0mm) |
| 承認機関 | CE |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 3,317
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $18.092 |
| 10 - 49 | $14.354 |
| 50 - 99 | $13.606 |
| 100 - 499 | $13.045 |
| 500 - 999 | $12.671 |
| 1,000 - 1,999 | $12.597 |
| 2,000 - 3,999 | $12.54 |
| 4,000 - | $12.512 |



