VS50E-24
TDK-LAMBDA
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-2
Management ID:st73948632
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Power modules/Built-in boards AC/DC converters |
| Manufacturer | TDK-LAMBDA |
| Series | VS-E (150W) |
| Type | Open frame |
| Voltage - Input | 85 ~ 132VAC |
| Voltage - Output 1 | 24V |
| Voltage - Output 2 | 24V |
| Voltage - Output 3 | 24V |
| Voltage - Output 4 | 24V |
| Voltage - Output 6 | 24V |
| Voltage - Isolation | 2kV |
| Current - Output 1 | 2.5A |
| Number of Outputs | 6 |
| Power (Watts) | 60W |
| Efficiency | 85% |
| Operating Temperature Range | -10°C ~ 70°C(with derating) |
| Applications | ITE (commercial) |
| Mounting Type | Chassis mount |
| Size / Dimension | L5.20" x W1.97" x H0.91" (132.0mm x 50.0mm x 23.0mm) |
| Approval Agency | CE, cURus |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 23
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $23.742 |
| 10 - 49 | $20.004 |
| 50 - 99 | $19.256 |
| 100 - 499 | $18.695 |
| 500 - 999 | $18.321 |
| 1,000 - 1,999 | $18.246 |
| 2,000 - 3,999 | $18.19 |
| 4,000 - | $18.162 |



