LTM4642EY#PBF
ANALOG DEVICES
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-4
Management ID:st73944988
Date Code:2022
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Integrated circuits/ICs Power regulators -DC/DC switching regulators |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| Voltage - Input (Max) | 20 V |
| Voltage - Input (Min) | 4.5 V |
| Voltage - Output (Max) | 600 mV |
| Current - Output | 4.0 A /4A |
| Number of Outputs | 2 |
| Frequency - Switching | 1.4 MHz |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Function | Step-down (Buck) |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | BGA 56pin |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 67
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 1 | $60.632 |
| 2 - 2 | $57.478 |
| 3 - 3 | $56.427 |
| 4 - 4 | $55.902 |
| 5 - 8 | $55.586 |
| 9 - 9 | $55.025 |
| 10 - 19 | $54.955 |
| 20 - | $54.64 |



