BU52025G-TR
ROHM
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-3
Management ID:st73888501
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | SSOP |
| Contact Plating | Copper, Silver, Tin |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Output Current | 1 mA |
| Max Power Dissipation | 540 mW |
| Max Supply Current | 12 µA |
| Max Supply Voltage | 3.6 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 2.4 V |
| Mount | Surface Mount |
| Nominal Supply Current | 8 µA |
| Number of Pins | 5 |
| Operating Supply Voltage | 3 V |
| Output Current | 1 mA |
| Output Voltage | 3.6 V |
| Power Dissipation | 540 mW |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Unknown |
| Sensing Method | Hall Effect |
| Termination | SMD/SMT |
| Type | Omnipolar Switch |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.



