CSTNE20M0V530000R0
MURATA
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-3
Management ID:st73888074
文件
商品說明
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 40 Ω |
| Frequency | 20 MHz |
| Height | 1 mm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 months ago) |
| Load Capacitance | 15 pF |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Schedule B | 8541600080, 8541600080|8541600080, 8541600080|8541600080|8541600080, 8541600080|8541600080|8541600080|8541600080 |
| Tolerance | 0.5 % |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.




