M3062LFGPGP#35C
RENESAS
RoHS狀況:PBF
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st73880775
Date Code:25+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | LFQFP |
| China RoHS | Compliant |
| Core Architecture | M16C/60 |
| Height | 1.7 mm |
| Interface | I2C, UART |
| Lifecycle Status | NRND (Last Updated: 8 months ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | NOT RECOMMENDED FOR NEW DESIGNS (Last Updated: 8 months ago) |
| Max Frequency | 24 MHz |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Memory Size | 260 kB |
| Memory Type | FLASH |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of I2C Channels | 3 |
| Number of Pins | 100 |
| Number of UART Channels | 3 |
| Oscillator Type | Internal |
| RAM Size | 20 kB |
| Width | 14 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 30,000
MOQ:100
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $23.962 |
| 1,000 - 4,999 | $23.934 |
| 5,000 - | $23.907 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



