NLV32T-221J-PF
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Inductors/Coils/Chokes Fixed inductors |
| Manufacturer | TDK |
| Series | NLV-PF |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 50mA |
| Inductance | 220 µH |
| Inductance Frequency - Test | 796kHz |
| Frequency - Self Resonant | 7MHz |
| Q @ Freq | 20 @ 796kHz |
| DC Resistance (DCR) | 21Ohms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±5% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 105°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 1210 |
| Size / Dimension | 0.126"L x 0.098"W(3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.094" (2.40mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 563
MOQ:563
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 563 - 5,629 | $0.526 |
| 5,630 - 28,149 | $0.522 |
| 28,150 - 56,299 | $0.517 |
| 56,300 - 281,499 | $0.517 |
| 281,500 - | $0.516 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



