NLC453232T-100K-PF
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Inductors/Coils/Chokes Fixed inductors |
| Manufacturer | TDK |
| Series | NLC |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 550mA |
| Inductance | 10 µH |
| Inductance Frequency - Test | 2.52MHz |
| Frequency - Self Resonant | 22MHz |
| Q @ Freq | 10 @ 2.52MHz |
| DC Resistance (DCR) | 500mOhms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±10% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 105°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 1812 |
| Size / Dimension | 0.177"L x 0.126"W(4.50mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.134" (3.40mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 2,226
MOQ:572
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 572 - 5,719 | $0.517 |
| 5,720 - 28,599 | $0.513 |
| 28,600 - 57,199 | $0.509 |
| 57,200 - 285,999 | $0.508 |
| 286,000 - | $0.507 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



