LQP15MN3N3B02D
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Inductors/Coils/Chokes Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQP15 |
| Type | Thick Film |
| Current Rating (Amps) | 190mA |
| Inductance | 3.3 nH |
| Inductance Frequency - Test | 500MHz |
| Frequency - Self Resonant | 6GHz |
| Q @ Freq | 13 @ 500MHz |
| DC Resistance (DCR) | 400mOhms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±0.1nH |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 0402(1005メートル法) |
| Size / Dimension | 0.039"L x 0.020"W(1.00mm x 0.50mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.018" (0.45mm) |
| Material - Core | 非磁性 |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 2,972
MOQ:2,972
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2,972 - 29,719 | $0.10 |
| 29,720 - 148,599 | $0.10 |
| 148,600 - 297,199 | $0.099 |
| 297,200 - 1,485,999 | $0.099 |
| 1,486,000 - | $0.099 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



