LK16081R0K-T
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
商品說明
| Category | Inductors/Coils/Chokes Fixed inductors |
| Manufacturer | TAIYO YUDEN |
| Series | LK |
| Type | Multilayer |
| Current Rating (Amps) | 40mA |
| Inductance | 1 µH |
| Inductance Frequency - Test | 10MHz |
| Frequency - Self Resonant | 70MHz |
| Q @ Freq | 35 @ 10MHz |
| DC Resistance (DCR) | 600mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±10% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 0603(1608メートル法) |
| Size / Dimension | 0.063"L x 0.031"W(1.60mm x 0.80mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.037" (0.95mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 50
MOQ:50
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 50 - 499 | $5.913 |
| 500 - 2,499 | $5.857 |
| 2,500 - 4,999 | $5.828 |
| 5,000 - 24,999 | $5.819 |
| 25,000 - 49,999 | $5.812 |
| 50,000 - | $5.803 |
| - | - |
| - | - |



