IHLP2525CZERR47M01
文件
商品說明
| Category | Inductors/Coils/Chokes Fixed inductors |
| Manufacturer | VISHAY |
| Series | IHLP-2525CZ-01 |
| Type | Molded |
| Current Rating (Amps) | 17.5A |
| Current - Saturation (Isat) | 26A |
| Inductance | 470 nH |
| Inductance Frequency - Test | 100kHz |
| DC Resistance (DCR) | 4.2mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.270"L x 0.255"W(6.86mm x 6.47mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.118" (3.00mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 137
MOQ:137
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 137 - 1,369 | $2.158 |
| 1,370 - 6,849 | $2.145 |
| 6,850 - 13,699 | $2.136 |
| 13,700 - 68,499 | $2.128 |
| 68,500 - 136,999 | $2.121 |
| 137,000 - | $2.118 |
| - | - |
| - | - |




