GRM31MR72A683KA01L
MURATA
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st73877995
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Condensers Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRM |
| Capacitance | 0.068 μF |
| Voltage - Rated | 100 V |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.126"L x 0.063"W(3.20mm x 1.60mm) |
| Thickness (Max) | 0.049" (1.25mm) |
| Package / Case | 1206 (3216 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 270
MOQ:270
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 270 - 2,699 | $1.095 |
| 2,700 - 13,499 | $1.093 |
| 13,500 - 26,999 | $1.086 |
| 27,000 - 134,999 | $1.08 |
| 135,000 - 269,999 | $1.077 |
| 270,000 - | $1.075 |
| - | - |
| - | - |



