EXB2HV103JV
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Resistors Resistor network arrays |
| Manufacturer | PANASONIC |
| Series | EXB |
| Circuit Type | Isolated |
| Resistance (Ohms) | 10k |
| Number of Resistors | 8 |
| Power Per Element | 62.5mW |
| Number of Pins | 16 |
| Tolerance | ±5% |
| Temperature Coefficient | ±200ppm/°C |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ +125°C |
| Applications | Automotive AEC-Q200 |
| Automotive | Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 1506 |
| Size / Dimension | 0.150"L x 0.063"W(3.80mm x 1.60mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.022" (0.55mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 4,364
MOQ:3,334
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3,334 - 33,339 | $0.089 |
| 33,340 - 166,699 | $0.088 |
| 166,700 - 333,399 | $0.088 |
| 333,400 - 1,666,999 | $0.087 |
| 1,667,000 - | $0.087 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



